EUROHOTEL to obiekt klasy ekonomicznej który został podzielony na dwie strefy. Pierwsza z nich przeznaczona została do obsługi klientów indywidualnych zaś druga do obsługi firm oraz pobytów długoterminowych.


EUROHOTEL oferuje komfortowe  pokoje 1, 2, 3, oraz 4 osobowe w centrum Warszawy. Pokoje nie posiadają własnych łazienek - zespół łazienek znajduje się na każdym z trzech pięter. Na dwóch kondygnacjach udostępniamy pomieszczenia kuchenne wraz jadalnią.
Jasne i przytulne pokoje wyposażone są w nowe, funkcjonalne meble oraz lodówkę.

Naszym Gościom udostępniamy bezpłatny dostęp do internetu (wi-fi) oraz ogrodzony monitorowany parking. Atutem tego miejsca jest dobra lokalizacja i świetne połączenie komunikacji miejskiej z całą Warszawą. Zmotoryzowani zaś bezproblemowo w porannych godzinach szczytu wyjadą z centrum gdyż w tym czasie wszyscy kierowcy zmierzają w odwrotnym kierunku czyli do centrum. Analogiczna sytuacja ma miejsce gdy nasi Goscie wracając do naszego hotelu mijają kierowców opuszczających centrum Warszawy.

Gwarantujemy Państwu miłą atmosferę pobytu oraz 24h obsługę, która dołoży wszelkich starań aby Państwa zadowolenie zaowocowało poleceniem nas innym.